پنجشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۹

پگاه در سنگر مدافعان سلامت

پگاه، در ادامه حمایت از مدافعان سلامت در بیمارستان های مختلف در سطح کشور، حجم قابل توجهی از محصولات خود را به ارزش ریالی 100 میلیون تومان به صورت اهدایی در چند بیمارستان درگیر مقابله با کرونا توزیع کرد.

 

به گزارش کشاورزی آینده جهان (کاج) و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران، چهارشنبه ۲۰ فروردین همزمان با ولادت با سعادت امام زمان (عج)، محموله شیر و فرآورده های شیری توسط شرکت صنایع شیر ایران به بیمارستان شهدای یافت آباد اولین سایت پذیرش و درمان کرونا در تهران اهدا گردید.
پیش از این نیز ، محموله ها در فازهای مختلف به بیمارستان فیاض بخش یکی از بزرگترین سایتهای درمانی کرونا واقع در جنوب غرب تهران و سایر استانهای کشور از جمله بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) شیراز، بیمارستان ولی عصر ( عج ) قائم شهر ، بیمارستان رازی شهر رشت ، بیمارستانهای الزهرا و عیسی بن مریم (ع) اصفهان و مراکز درمانی استان قزوین، فارس و آذربایجان غربی اهدا گردید.
ارزش ریالی این بسته های اهدایی که شامل محصولات فرا سودمند از جمله شیر استریل غنی شده با ویتامین D3 می باشد بیش از یک میلیارد ریال برآورد شده است.
این اقدام به دستور مهندس قدوسی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران – پگاه در حوزه تحقق رسالت اجتماعی و در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و قدردانی معظم له از ایثارگری های کادر درمان کشور ، همچنین بیانات وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و تشریح اقدامات دولت برای مقابله با بیماری کرونا و حمایت از سنگربانان حوزه سلامت و نیز تدابیر مدیرعامل محترم صندوق بازنشگی کشوری صادر شد و در سایر مراکز درمانی کشور نیز تداوم خواهد داشت .
خانواده صنایع شیر ایران – پگاه از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در جبهه تولید با تمام توان و ظرفیت در کنار کادر درمان ایستادگی و سلامتی را به این فرشتگان زمینی در حوزه درمان اهدا می نماید.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت