پنجشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۹

سامانه احراز هویت مشتریان " سجام" در بانک کشاورزی رونمایی شد

 

 

روح اله خدارحمی : امیدواریم تا پایان سال تمام شعب بانک کشاورزی خدمات سجام را ارایه کنند

به گزارش کشاورزی آیندۀ جهان (کاج)، به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین المللی بانک کشاورزی، سامانه احراز هویت مشتریان« سجام» در شعب بانک کشاورزی، با هدف توسعه تعاملات این بانک با بازارسرمایه و استفاده از ظرفیت های این بازار برای تأمین مالی حداکثری به منظور تحقق جهش تولید، صبح روز دوشنبه29اردیبهشت ماه رونمایی و بهره برداری از آن آغاز شد.

آیین رونمایی از این سامانه با حضور روح اله خدارحمی مدیرعامل این بانک،حسین فهیمی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و جمعی دیگر از مدیران بانک کشاورزی برگزار شد.

براساس این گزارش،در مرحله نخست این طرح 264 شعبه منتخب بانک کشاورزی به این سامانه تجهیز شده اند و از این پس متقاضیان حضور در بازار سرمایه می توانند از طریق این شعب و بدون نیاز به حضور در دفاتر پیشخوان دولت، خدمات مورد نیاز خودرا به صورت رایگان دریافت کنند.

این گزارش می افزاید، احراز هویت رایگان در سامانه سجام، دریافت کد بورسی و صدور کد کاربری معاملات برخط، آفلاین و Call center ، تغییر کارگزار ناظر و انجام سفارش خرید و فروش سهام از مهم ترین قابلیت های این سامانه است.

مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه بازار سرمایه کشور خوشبختانه در حال توسعه است و مردم نیز از آن استقبال خوبی کردند گفت: همکاری بازار سرمایه و نظام بانکی کشور موجب هم افزایی برای هر دو بخش می شود و دسترسی مشتریان نیز به این بازار بیشتر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی صبح روز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه در آیین رونمایی از سامانه احراز هویت مشتریان« سجام» در شعب این بانک، با اعلام مطلب فوق افزود: در هماهنگی با مدیران بازار سرمایه به ویژه شرکت سرمایه گذاری مرکزی، از آغاز سال جاری تعداد قابل توجهی از شعب بانک کشاورزی به شبکه بازار سرمایه متصل شدند و خدمات احراز هویت سجام و سایر خدمات بازار سرمایه را به مشتریان ارائه می دهند.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر264 شعبه بانک کشاورزی به سامانه سپرده گذاری مرکزی متصل شدند خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از 16هزارنفر از مشتریان این بانک از این طریق کد سجام دریافت کردند و وارد بازار سرمایه شدند و تعداد زیادی از آنان نیز از طریق سامانه آنلاین می توانند معاملات برخط انجام بدهند.

خدارحمی با اشاره به اینکه بر اساس هماهنگی های صورت گرفته توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی و شرکت کارگزاری بورس بانک کشاورزی تا پایان تیرماه امسال تعداد شعب این بانک که به این سامانه متصل خواهند شد به 500 شعبه افزایش خواهد یافت ابراز امیدواری کرد: تا پایان سال تمام شعب بانک کشاورزی بتوانند این خدمات را به مشتریان ارائه بدهند.

مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه بازار های پول و سرمایه مکمل یکدیگر هستند و از ارائه خدمات مالی به مشتریان در شعب این بانک استقبال می کنیم تصریح کرد: با هدف تشویق مشتریان به فعالیت در این بازار مزایایی در نظر گرفته شده است و بابت ارائه این خدمات از آنان کارمزد دریافت نمی شود.

                                                                      کشاورزی آیندۀ جهان (کاج) - 30/ 02/ 1399

                                                                           تهیه و تنظیم خبر: جابری انصاری

 

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت